Kolejne sukcesy uczestników projektu “Wyśpiewaj Marzenia”!

Sukcesy uczestników projektu „Wyśpiewaj Marzenia”

Dla śpiewających dzieci rozpoczął się gorący okres festiwalowy. Jeszcze w marcu po przesłuchaniach na żywo Magdalena Pilanowska otrzymała nominację do Finału Międzynarodowego Konkursu Piosenki i Tańca w Koninie. Z początkiem kwietnia uczestnicy gdyńskiego projektu „Wyśpiewaj Marzenia” prowadzonego przez Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Kuźnia Talentów” stanęli do dalszych konkursowych zmagań i odnieśli wiele sukcesów zdobywając nagrody, nominacje do dalszych etapów oraz wyróżnienia. I tak w sobotę 9 kwietnia na Wojewódzkim Konkursie „Piosenka jest dobra na wszystko” w Rumii I miejsce piosenką „Banalny blues” wyśpiewała Maja Kurszewska, III – Magdalena Pilanowska śpiewając „Papugę z dziobem na kłódkę”, a Maja Wieczorek, która zaprezentowała piosenkę „Przyjaciel wie” zdobyła wyróżnienie.

Dwa dni wcześniej, 7 kwietnia, w trakcie trójmiejskich przesłuchań do ogólnopolskiego konkursu „Wygraj Sukces”, które z uprzejmości Gdyni Rodzinnej odbyły się w PPNT nominacje do etapu regionalnego otrzymali: Zuzanna Dramczyk, Maciej Antończak, Magdalena Pilanowska oraz Julia Wieczorek. Hanna Czapp została wyróżniona za zaśpiewanie piosenek „Gwiazda filmowa” i „Konie na nieboskłonie”.

„Wyśpiewaj Marzenia” dobrze zaprezentowało się również na mini Gdynia Open, gdzie Magdalena Pilanowska i Maciej Antończak za swoje popisy wokalne zostali wyróżnieni.

W konkursie “Piosenka jest dobra na wszystko”, który odbył się 16 kwietnia 2016r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni III miejsce wyśpiewała Wiktoria Wieczorek, zaś Maciej Antończak został wyróżniony.

Młodym wokalistom serdecznie gratulujemy!

To nie koniec scenicznych zmagań w tym sezonie. Przed dziećmi jeszcze wiele konkursów zarówno w trójmieście jak i w różnych zakątkach Polski. Trzymamy kciuki za liczne sukcesy!

 

DSC_9202 DSC_9232 unnamed (1) unnamed (2) unnamed