Dodatkowe przesłuchania do 2 edycji projektu Wyśpiewaj Marzenia! Zapraszamy!

Rusza dodatkowy nabór do II edycji projektu “Wyśpiewaj Marzenia”! Serdecznie zapraszamy śpiewające dzieci w wieku 5-13 lat na przesłuchania. Odbędą się one 29 września 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Szyprów 24b w Gdyni. Aby przystąpić do przesłuchań należy przygotować dowolny utwór, najlepiej w języku polskim z podkładem muzycznym. Chcesz rozwijać swój talent? Chcesz śpiewać na scenie? Chcesz podróżować i brać udział w największych festiwalach muzycznych w Polsce? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Celem “Wyśpiewaj Marzenia” jest pomoc w rozwoju muzycznych uzdolnień uczestników projektu podczas regularnych zajęć. Na każdy miesiąc przewidziane są 4 godziny indywidulnej lekcji śpiewu, 4 godziny śpiewu w zespole wokalnym oraz 4 godziny zajęć z ruchu scenicznego (choreografii). Tak intensywna edukacja pozwala dzieciom profesjonalnie przygotować się do przygody muzycznej, a może nawet i do kariery w kraju i za granicą. Kuźnia Talentów zapewnia możliwość brania udziału w lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach piosenki oraz liczne występy na mniejszych i większych scenach Trójmiasta w ramach działań kulturalnych. Pozwala to każdemu uczestnikowi projektu poznać warsztat pracy piosenkarza od podszewki, co może pomóc w podjęciu decyzji o dalszej ścieżce życiowej. Nasza instruktorka śpiewu Katarzyna Laszkowska dba nie tylko o kształcenie słuchu i głosu, ale również o wyrabianie wrażliwości artystycznej, rozwój twórczych zdolności oraz pomaga w uzyskaniu i utrwaleniu takich życiowych umiejętności, jak autoprezentacja, pozytywne wykorzystanie stresu czy pokonywanie tremy. Jej podopieczni mają na swoim koncie nie tylko wielkie sukcesy (na przykład główne nagrody na międzynarodowych festiwalach piosenki), ale również te niewielkie, jak choćby przełamanie własnej nieśmiałości w wychodzeniu na scenę.
Dzięki uzyskanym dotychczas grantom zapewniamy dzieciom pracę na profesjonalnym sprzęcie oraz wyjątkowy koszt zajęć za 12 godzin lekcyjnych w miesiącu. Kolejne uzyskane granty pragniemy przeznaczyć na dofinansowanie wyjazdów na festiwale oraz konkursy oraz przyznawanie stypendiów najzdolniejszym i najbardziej pracowitym uczestnikom projektu.
Podczas przesłuchań rodzice będą mogli uzyskać pełną informację o projekcie.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora projektu
Agnieszka Szczepaniak
tel. 720-880-620