Stowarzyszenie “Kuźnia Talentów” na VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Gdańsku

Stowarzyszenie “Kuźnia Talentów” zostało zaproszone na VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbył się 10 grudnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Gdańsku. W jury konkursu zasiadła prezes naszego stowarzyszenia – Katarzyna Laszkowska. Po wysłuchaniu wszystkich wokalistów i zespołów jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Klimat towarzyszący konkursowi był bardzo miły, świąteczny, wprost magiczny. Wspólnemu kolędowaniu nie było końca. Na scenę wywołano również naszą panią Kasię, która w towarzyszeniu uczestników konkursu zaśpiewała kolędy.

Warto dodać, że nasze Stowarzyszenie ufundowało nagrodę specjalną festiwalu w postaci zaproszenia na miesiąc zajęć grupowych i choreografii wraz z uczestnikami projektu “Wyśpiewaj Marzenia” oraz słuchawki multimedialne. Nagrodę tę otrzymała Tosia, która urzekła swą dziewczęcością i pięknym głosem.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym muzycznym wydarzeniu i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Publikujemy zdjęcia z konkursu dzięki życzliwości szkoły.


[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”Konkurs kolęd”]