Koncert Charytatywny dla Magdaleny Czapp

Zapraszamy na Koncert Charytatywny w wykonaniu uczestników projektu “Wyśpiewaj Marzenia” oraz Chóru NO SAINTS.
Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji!  Koncert odbędzie się 11 maja o godzinie 18.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w sali kinowej w budynku III w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98).
Zgromadzone środki przekażemy na leczenie mamy Hani – Magdaleny Czapp.

“Drodzy Państwo.
Jestem mamą 10 letniej Hani i 13 letniego Karola. Bardzo chciałabym towarzyszyć im w dojrzewaniu i dorastaniu jako sprawna mama. Wychowuję dzieci sama. Od 18 lat zmagam się z niedogodnościami, jakie wnosi stwardnienie rozsiane. Aby pokonywać obecne bariery i nie dopuścić do pogorszenia niezbędna jest stała i bardzo systematyczna rehabilitacja, oraz inne formy terapii które pochłaniają bardzo konkretne finanse.
DZIĘKI WASZYM WPŁATOM REALIZUJE SWÓJ SKUTECZNY-KONSEKWENTNY POWRÓT DO ZDROWIA!!!!:) / OK. 2000 zł miesięcznie kosztuje mnie nowopodjęta terapia.
Regularna rehabilitacja 1-2 razy w tyg. Przynosi konkretne efekty!!!
Wierzę, że dzięki pozytywnemu nastawieniu, ciężkiej pracy i oczywiście wsparciu ludzi dobrej woli zrealizuję swój życiowy plan.
Zgromadzone środki zostają ściśle kierowane na mnie i wydatkowane na konkretne cele zdrowotne jak np.; rehabilitacja czy leki.
Fundacją.www.dobropowraca.pl/
Wszystkie darowizny mogą być odpisane od podatku od osoby czy firmy.
Konto dla darowizn: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001 z dopiskiem: Magdalena Czapp

/a do odpisów podatkowych KRS 0000338878 z dopiskiem: Magdalena Czapp, jeśli nie macie Państwo innego odbiorcy wpłat celowych, polecam się serdecznie /
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Magdalena Czapp”

Zróbmy razem coś dobrego!

Partnerem wydarzenia jest Gdynia Rodzinna. 

Patronat medialny objęli