O projekcie

YouTube Preview ImageNasze stowarzyszenie utworzone zostało głównie po to, aby promować młode talenty. Prowadząc zajęcia wokalne poznaliśmy wiele dzieci, które marzą o śpiewaniu i występowaniu na scenie, chcą kształcić swoje głosy oraz sprawdzać się podczas konkursów i wszelkiego rodzaju występów. Ze względu na wysoki koszt zajęć oraz akredytacji festiwalowych realizacja tych marzeń dla wielu utalentowanych dzieci okazuje się niemożliwa. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich pasji i zaangażowaniu, oraz pomóc im w dążeniu do celu.  W taki oto sposób powstał całoroczny projekt „Wyśpiewaj marzenia”, dzięki któremu dzieci uzdolnione wokalnie będą mogły rozwijać swoje talenty muzyczne, kształtować wrażliwość artystyczną i rozwijać swoją osobowość, rozszerzyć perspektywę zawodową, a także tworzyć więzi społeczne oparte na mocnych podstawach, jakimi są wspólne zainteresowania. Solidność i systematyczność podejmowanych działań sprawi, że rok szkolny 2015/2016 dla 15-tu dzieci będzie niezwykle twórczą przygodą, z której skorzysta cała lokalna społeczność. Dzieci nie tylko będą brały udział w indywidualnych i zespołowych lekcjach śpiewu, w profesjonalnych zajęciach z ruchu scenicznego, konkursach wokalnych o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej, ale także swoim śpiewem będą animowały lokalną społeczność w trakcie uroczystości szkolnych, państwowych, festynów i innych imprez.

Mamy już miejsce, w którym mogłyby odbywać się próby, jednak potrzebuje ono wyciszenia, drobnego remontu i wyposażenia. Część sprzętu niezbędnego do prowadzenia zajęć wokalnych udało nam się pozyskać dzięki grantowi wygranemu w konkursie Funduszu Akumulator Społeczny (projekt nasz uzyskał najwyższą ilość punktów w Gdyni oraz pozytywne komentarze podkreślające nasze zaangażowanie, wizję i profesjonalizm). Z przyznanego grantu Fundacji Aviva chcemy zakupić pozostałą części sprzętu, materiały na remont, którego dokonamy własnym sumptem, stroje estradowe dla uczestników projektu, a także pokryć koszty studia nagraniowego i akredytację festiwali.

Kolejnym etapem zbierania funduszy będzie sfinansowanie kosztów zajęć przy pomocy kolejnych grantów oraz pieniędzy od prywatnych firm, gdyż naszym marzeniem jest, by dzieci mogły uczestniczyć w nich zupełnie za darmo.

Firmy, które chciałby wesprzeć nasz projekt zapraszamy do kontaktu. Przygotowaliśmy wiele ciekawych i cennych nagród, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą wiele zyskać.

Więcej informacji u Agnieszki Szczepaniak tel. 720 880 620. 

 

Patronat medialny nad projektem objęli:

Logo MG nowe pełne

LOGO TOGETHER - KRZYWE-p19mcm4jkk1plmj5m42p5fe12ek