Przesłuchania wokalistów – zaproszenie

PLAKAT 4Rusza projekt „Wyśpiewaj Marzenia”! Serdecznie zapraszamy śpiewające dzieci w wieku 6-12 latna przesłuchania wokalne do naszego nowego muzycznego projektu. Odbędą się one 8 września 2015 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Szyprów 24b w Gdyni. Aby przystąpić do przesłuchań należy przygotować dowolny utwór, najlepiej w języku polskim z podkładem muzycznym, lub bez. Chcesz rozwijać swój talent? Chcesz śpiewać na scenie? Chcesz podróżować i brać udział w największych festiwalach muzycznych w Polsce? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Celem naszego projektu jest pomoc w rozwoju muzycznych uzdolnień jego uczestników podczas regularnych zajęć. Na każdy miesiąc przewidziane są 4 godziny indywidulnej lekcji śpiewu, 4 godziny śpiewu w zespole wokalnym oraz 4 godziny zajęć z ruchu scenicznego (choreografii). Tak intensywna edukacja pozwoli dzieciom profesjonalnie przygotować się do przygody muzycznej, a może nawet i do kariery w kraju i za granicą. Kuźnia Talentów zapewnia możliwość brania udziału w lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach piosenki oraz liczne występy na mniejszych i większych scenach Trójmiasta w ramach działań kulturalnych. Pozwoli to każdemu uczestnikowi projektu poznać warsztat pracy piosenkarza od podszewki, co może pomóc w podjęciu decyzji o dalszej ścieżce życiowej. Nasza instruktorka śpiewu Katarzyna Laszkowska zadba nie tylko o kształcenie słuchu i głosu, ale również o wyrabianie wrażliwości artystycznej, rozwój twórczych zdolności oraz pomoże w uzyskaniu i utrwaleniu takich życiowych umiejętności, jak autoprezentacja, pozytywne wykorzystanie stresu czy pokonywanie tremy. Jej podopieczni mają na swoim koncie nie tylko wielkie sukcesy (na przykład główne nagrody na międzynarodowych festiwalach piosenki), ale również te niewielkie, jak choćby przełamanie własnej nieśmiałości w wychodzeniu na scenę.
Dzięki uzyskanym dotychczas grantom zapewniamy dzieciom pracę na profesjonalnym sprzęcie oraz wyjątkowy koszt zajęć – zaledwie 299 zł za 12 godzin lekcyjnych w miesiącu. Kolejne uzyskane granty pragniemy przeznaczyć na dofinansowanie wyjazdów na festiwale oraz konkursy oraz przyznawanie stypendiów najzdolniejszym i najbardziej pracowitym uczestnikom projektu.
Podczas przesłuchań rodzice będą mogli uzyskać pełną informację o projekcie.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora projektu
Agnieszka Szczepaniak
tel. 720-880-620